W którym banku opłaca się uruchomić konto osobiste z możliwością debetu

20 kwietnia 2012 - admin

Jeśli ciągle korzystamy z kredytów gotówkowych to opłaca się zastanowić się nad otwarciem konta bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet gdy debet będzie nieduży to jest to dużo atrakcyjniejsze rozwiązanie niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Dzięki debetowi na koncie możemy posiadać dostęp do ponadprogramowej gotówki w jakimkolwiek momencie bez potrzeby przedstawiania jakichkolwiek dokumentów, czy nawet czekania na decyzję banku o przyznaniu nam pożyczki.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez żadnych przeszkód robić zakupy bez strachu, że zabraknie nam środków na rachunku osobistym. Jest to równoznaczne z tym, że przez okrągły miesiąc będziemy mieli płynność finansową, także jeśli nasz pracodawca spóźni się z wypłatą.

BPH

Zanim zdecydujemy się na uruchomienie konta osobistego z możliwością debetu warto przeanalizować dostępne oferty, gdyż polskie banki oferują tego typu konta na całkiem odmiennych zasadach. Z tego powodu w różnych bankach rachunki bankowe z możliwością debetu posiadają odmienną opłacalność. Jeśli się nam poszczęści to możemy znaleźć oferty rachunków z możliwością debetu, który teoretycznie nic nas nie będzie kosztował gdy zdołamy go spłacać w podanym czasie. Warto także zapamiętać, że możliwość debetu na koncie jest o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem niż karta kredytowa, ponieważ posiada o wiele mniejsze oprocentowanie zadłużenia.

Kategoria Pożyczki |

Komentarze zostały zamknięte.