W jakim banku starać się kredyt gotówkowy?

25 kwietnia 2012 - admin

Przeróżne instytucje finansowe oferują pożyczki gotówkowe na odmiennych warunkach. Często szukamy banku, który oferuje najtańszy kredyt gotówkowy. Jednak nie za każdym razem jesteśmy w stanie kierować się takim kryterium. Czasami dużo istotniejszą sprawą od ceny kredytu jest sama szansa jego zaciągnięcia lub okres jaki będziemy musieli czekać na pieniądze. W takiej sytuacji należy zastanowić się w jakim banku zaciągnąć pożyczkę.

Jeśli nienawidzimy załatwiać mnóstwa formalności to najmniej kłopotliwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z banku, w którym mamy założone konto osobiste, na które wpłacana jest nasza comiesięczna wypłata. Dzięki temu bank posiada wszelkie potrzebne dane do udzielenia nam kredytu gotówkowego i nie będzie wymagał przygotowania sterty zaświadczeń.

Deutsche Bank

Staranie się o kredyt w banku, w którym posiadamy konto osobiste to także najwygodniejsze rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą udokumentować swoich zysków (np. praca nielegalnie). Gdy co miesiąc na nasze konto bankowe przychodzi stała suma gotówki to bank nie będzie się interesował gdzie pracujemy.

Natomiast jeśli bank nie będzie skłonny nam udzielić kredytu gotówkowego to należy zainteresować się ofertami założenia kont bankowych z możliwością debetu. Często banki proponują nowym osobom konto z możliwością debetu bez jakichkolwiek formalności. Dzięki czemu możemy liczyć na niewielką, ale bardzo szybką pożyczkę bez zaświadczeń.

Kategoria Pożyczki |

Komentarze zostały zamknięte.